Published On: pt, Kwi 24th, 2015

Kto wykonuje licówki?

Share This
Tags

zęby a licówkiKiedy ktoś chce sobie poprawić wygląd swoich zębów, zastanawia się nad różnymi możliwościami. W końcu w dzisiejszych czasach można to zrobić na wiele sposobów. Niekiedy zdarza się, że można nie tylko wybielić zęby, ale jednocześnie poprawić ich kształt, na przykład wyprostować, albo wydłużyć. Takim nowoczesnym i magicznym wręcz sposobem są oczywiście licówki.

Profesjonalny gabinet stomatologiczny

licówki KrakówJeżeli ktoś dochodzi do wniosku, że nie ma lepszego rozwiązania od licówek i chce je wykonać, na pewno nie będzie mógł uczyć tego samodzielnie, nie może też udać się z tym zamiarem do zwykłego dentysty. Najlepiej poszukać w internecie, albo popytać znajomych o profesjonalny gabinet stomatologiczny i to najkorzystniej będzie, jeżeli tym gabinetem okaże się ten, który oferuje stomatologię estetyczną. Warto sprawdzić kompetencje wykonawcy, aby nie udać się na zabieg estetyczny, który zostanie wykonany źle. Nie wszyscy decydują się na świadczenie takich usług swoim pacjentom. Dentysta jest praktycznie w każdym mieście, nawet najmniejszym, a jednak w rzeczywistości tylko niektóre oferują wykonywanie licówek. Także jeżeli ktoś zdecyduje się na te usługę, musi najpierw rozejrzeć się za odpowiednim gabinetem. Im pozytywniej opiniowany, tym oczywiście lepiej.

Ile kosztują

Stomatolodzy specjalizujący się w licówkach życzą sobie za ich wykonanie różne kwoty. Nie wszyscy cenią się jednakowo, a cena zależna jest również od materiału z jakiego zostały wykonane. Są oczywiście trwalsze i słabsze, zależnie od ochoty pacjenta, a także od jego możliwości finansowych. Niektóre kosztują tylko 900 złotych za jedną, czasem trzeba dać do 2500 złotych za sztukę.

Z uwagi na ten wysoki koszt, często pacjenci decydują się tylko na kilka licówek, najczęściej w tych najbardziej widocznych miejscach. Oczywiście ceny te są dość orientacyjne, dlatego warto sprawdzić jaki cennik mają gabinety stomatologiczne w okolicy. Mogą być wyższe, ale mogą również zdarzyć się punkty, które nie będą oczekiwać od swoich pacjentów zbyt wysokiej zapłaty.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Kto wykonuje licówki?, 100% based on 1 rating

About the Author

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone