Published On: śr, Kwi 29th, 2015

Wady i zalety wybielania zębów

Share This
Tags

wybielanie zebow wady zaletyW dzisiejszych czasach tak wielu ludzi dba o swój wygląd, decydując się na rozmaite zabiegi kosmetyczne, estetyczne, a w tym na wybielanie swoich zębów. Ładny, biały uśmiech to doskonała wizytówka każdego człowieka. Okazuje się, że takie działanie ma swoje zalety, ale też minusy. Poza tym, wiele też zależy od indywidualnych możliwości i potrzeb.

Wady

Profesjonalne wybielanie zębów prowadzić może przede wszystkim do zniszczenia szkliwa, które jest tak ważne dla zębów. Poza tym często niektóre metody, przeważnie te najtańsze i domowe, prowadzą do podrażnienia zębów. Te zwyczajnie stają się nadwrażliwe, przez co później nie można normalnie funkcjonować. Niektóre sposoby wybielania wymagają powtórzenia danego procesu co oznacza, że trzeba raz na jakiś czas je wybielać, aby utrzymać ten efekt. Nie można tu jeszcze zapomnieć o jednej podstawowej wadzie, a chodzi tu przecież o koszty. Niektóre metody są zbyt kosztowne i do nich zalicza się z reguły te najskuteczniejsze. Jeżeli chodzi o wady, to byłoby w zasadzie na tyle.

Zalety

wybielanie zebow krakowJeżeli ktoś decyduje się na profesjonalne wybielenie zębów, to może oczywiście liczyć na pożądane efekty. Takie zapewne uzyska u specjalisty w gabinecie stomatologicznym, bo kiedy specjalista zacznie wymagane czynności, będzie już wiedział, że w tym konkretnym przypadku efekt można uzyskać.

Także wybielanie zębów przynosi pozytywne zmiany, a więc bielszy uśmiech. Inną zaletą jest możliwość podniesienia samooceny. Ktoś kto zyskuje tak ładny uśmiech, cieszy się z niego, uśmiecha się do siebie i ludzi, czuje się lepszym niż inni. Poza tym kolejną zaletą jest to, że taka osoba lepiej wygląda, wydaje się bardziej zadbana, a przez to inni postrzegają ją zupełnie inaczej, odbierają ją bardzo pozytywnie.

Wybielenie swoich zębów może być również uczynieniem czegoś tylko dla siebie. Osoby które decydują się na wybielenie, czują się bardziej zadbane, mają w świadomości fakt, że starają się robić wszystko co w ich mocy, aby dobrze wyglądać. Zalet jest tak naprawdę wiele i można je wymieniać w nieskończoność, ale każdy może postrzegać ten proces zupełnie inaczej, więc inne będzie w nim widział zalety.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About the Author

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone