Published On: pon, Gru 8th, 2014

Makijażowy zawrót głowy

Share This
Tags

Makijaż jest z nami od wielu wieków. Nie jest to wcale wynalazek naszych czasów. Wręcz przeciwnie znano go już w Starożytnym Egipcie. Choć metody i narzędzia nieco się zmieniły a obecni twórcy mają większą swobodę i szerszą paletę możliwości to podstawowe zasady pozostały takie same.

Na specjalne okazje

oko-makijazNajbardziej efektowny makijaż łódź oferowany jest z pewnością na specjalne okazje. W takich chwilach jak ślub, chrzciny, przyjęcie firmowe czy ważna okazja towarzyska kobiety nie decydują się na osobiste harce z makijażem lecz udają do salonów kosmetycznych, które są w stanie zapewnić najwyższą jakość i przede wszystkim oryginalność. W makijażu wszak nie chodzi tylko o to, aby uwyraźnić naszą urodę. Idzie o to, aby nadać twarzy zupełnie inny urok i sprawić, aby otaczający ludzie zobaczyli nas w całkowicie nowym świetle. Śmiało można powiedzieć, że makijaż do sztuka wymagająca lat praktyki i niezwykłej inwencji. Musi on być przecież dopasowany do stroju, ale także do koloru włosów i cech twarzy. Krótko mówiąc, makijaż oferowany na specjalne okazje to najwyższą półka makijażu i Panie, które się nań decydują mają pełne prawo oczekiwać rezultatów więcej niż zadowalających.

Na co dzień

makijaz-w-lodzi2Makijaż to jednak nie tylko coś co nosimy na specjalne okazje. Coraz więcej kobiet ubiera makijaż również na co dzień. O ile dawniej mogło to wydawać się czymś zgoła nietypowym, o tyle teraz jest to w pełni naturalna sytuacja. Panie zwykle poświęcają od kilku do kilkunastu minut przed wyjście z domu, aby się „umalować”. To „malowanie” nie jest tak zaawansowane jak makijaż na specjalną okazję ale wiąże się również z takimi działaniami jak podkreślanie powiek, kości policzkowych lub nakładanie cieniów. Dzięki wygodnym narzędziom i zestawowi odpowiednich środków kobiety mogą szybko i bez większych trudności uporać się z makijażem. Jedyne co jest potrzebne to lustro, ale ten przyrząd w domu posiada praktycznie każdy. Domowy makijaż choć nie tak ekstrawagancko, rzucający się w oczy z pewnością pełni w życiu codziennym równie ważną rolę jak makijaż na specjalne okazje.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About the Author

Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Klasa pisze:

    Makijaż na co dzień to zwykle jakieś tam rzęsy kremik i jazda…

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone