Published On: śr, Gru 11th, 2013

Pasta wybielająca zęby – usuń przebarwienia w domu!

Pojawiające się na rynku od wielu lat nowoczesne produkty wybielające zęby przeznaczone do pielęgnacji jamy ustnej w warunkach domowych. To co oferują profesjonalne metody wykorzystywane także przez dentystów w ich gabinetach – dentysta formuje formę dentystyczną dla pacjenta, każdy teraz może zrobić we własnym domu. Coraz częściej stosowane wybielanie zębów z powodu odbarwień i uszkodzonego szkliwa ma wpłynąć korzystnie nie tylko na wygląd, ale i na samopoczucie.

Wpływ na kolor i jakość zębów mają produkty spożywcze do których należy zaliczyć herbatę, kawę, wino czy palenie papierosów. Także ich działanie ma silny ma wpływ na barwę zębów i powoduje ich przebarwienia. Pasta wybielająca zęby przeznaczona jest dla osób, które chcą usunąć zewnętrzne plamy na zębach.

Co równie ważne, to oprócz wybielania do którego pasta została stworzona posiada ona takie same właściwości jak zwykła pasta. Zapobiega i zwalcza próchnicę oraz kamień nazębny, a znajdujące się w paście składniki są przyjazne szkliwu i nie rysują zębów. Pasta wybielająca wykorzystuje bardzo niewielką ilość środków polerujących, co pozwala na wybielanie zębów poprzez rozpuszczenie błony białkowej. Pozbycie się narośli sprawia, że w ustach towarzyszyć będzie nam uczucie czystości i świeżości przez dłuższy czas.

Wybielanie zębów jest bezpieczną metodą posiadającą bardzo mało działań ubocznych. Metoda wybielania zębów przy pomocy pasty wybielającej nie zajmuje wielkiej ilości czasu, a przy tym każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Takie działania mające na celu wybielanie zębów dają szybkie i widoczne rezultaty. Efekty kuracji wybielającej widoczne są po około 2-4 tygodniach. Konieczne jest codzienne szczotkowanie zębów 2 razy.

Zęby wraz z zastosowaną kuracją i upływem czasu stają się coraz bardziej odbarwione. Po zakończeniu kuracji można cieszyć się pięknym i białym uśmiechem. Po przeprowadzeniu kuracji raz w roku zaleca się przeprowadzenie delikatnego wybielania. Ma to na celu podtrzymanie efektu kuracji który w ten sposób utrzyma się przez kilkanaście lat.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About the Author

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone